KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14519020
nr 1451 9020
Max Goldstein - Mago
(1925-2008), Sverige
"Fantastiska pappa". Signerad, blandteknik, daterad 77. Blandteknik, 40x32cm, yttermått inklusive ram: 58x48cm
Max Goldstein - Mago, svensk kostymtecknare och målare född 1925, död 2008.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 februari 2022
kl 18:00:00
27/2 19:53:48
Max Goldstein - Mago
Läs mer om Max Goldstein - Mago